Que trouverez-vous sur cette page?

Regardez les matchs de foot de Belgian Cup en live streaming gratuit sur PC et mobile. Tous les matchs de Belgian Cup en direct sur internet. (Canal+, BeIn Sports, Telefoot, RMC Sport, etc.) Vous serez surpris...

Spreek je Nederlands? We hebben verschillende geweldige voetbalwebsites voor je beschikbaar die in je moedertaal zijn. De snelste voetbal livescore informatie in jouw taal is te vinden op https://voetbal-vandaag.be en voor deze competitie hier: https://voetbal-vandaag.be/belgian-cup/live-stream-gratis Als je op zoek bent naar een officiele voetbal livestream, ga dan naar https://livevoetbalkijken.be en hier voor deze competitie: https://livevoetbalkijken.be/belgian-cup-live-stream En als u op zoek bent naar aankomende voetbal-tv-uitzendingen, heeft https://voetbal-tv.be het laatste schema voor u en u kunt deze competitie hier volgen: https://voetbal-tv.be/belgian-cup En als u op zoek bent naar nauwkeurige voetbalvoorspellingen, heeft https://voetballivestream.be hier het laatste nieuws: https://voetballivestream.be/belgian-cup-live-stream Last but not least neem een kijkje op https://hesgoals.be en krijg hier een goed overzicht van alle voetbalstreams: https://hesgoals.be/belgian-cup-hesgoal
Me 9/11 20:00
Me 09/11
Me 9/11 20:00
Me 09/11
Me 9/11 20:00
Me 09/11
Me 9/11 20:00
Me 09/11
Me 9/11 20:00
Me 09/11
Patro Eisden
- : -
Me 9/11 20:00
Me 09/11
- : -
Meux
Me 9/11 20:00
Me 09/11
Dessel Sport
- : -
Me 9/11 20:00
Me 09/11
Francs Borains
- : -
Me 9/11 20:00
Me 09/11
Thes Sport
- : -
Me 9/11 20:00
Me 09/11
Me 9/11 20:00
Me 09/11
Cappellen
- : -
Me 9/11 20:00
Me 09/11
Lokeren-Temse
- : -
Sa 27/8 20:00
Sa 27/08
Thes Sport
3 : 1
Hoogstraten
0 - 1
28'
F. Fall
A. Bertaccini
45'
1 - 1
T. Jeunen
64'
2 - 1
K. Kerckhofs
78'
3 - 1
T. Jeunen
36'
63'
I. Simons M. El Mahdioui
63'
Y. Bevers N. Bastiaensen
65'
R. Verheyen
K. Kerckhofs
71'
K. Kerckhofs L. Vermijl
80'
82'
D. Ceulemans F. Fall
82'
D. Driesen R. Verheyen
82'
J. Gomes R. Lauwers
A. Bertaccini M. Naqqadi
84'
W. Coomans
88'
Di 28/8 15:00
Di 28/08
Francs Borains
3 : 1
Rupel Boom
H. Chaabi
25'
1 - 0
H. Chaabi
70'
2 - 0
M. Itrak
74'
3 - 0
3 - 1
84'
O. Traoré
12'
J. Mmaee E. Abaz
R. Donnez
24'
T. Mpati
39'
R. Donnez G. Grisez
46'
M. Itrak
60'
69'
M. Thuys R. Mwenda
N. Durieux
71'
75'
L. Lukebakio
H. Chaabi F. De Oliveira
75'
D. Mohamed A. Lauwrensens
75'
76'
B. Verkerken L. Lukebakio
N. Durieux A. Caufriez
89'
Di 28/8 16:00
Di 28/08
Cappellen
2 : 1
Heist
T. Van Zantvoort
26'
1 - 0
R. Madani
37'
2 - 0
2 - 1
82'
M. Troonbeeckx
46'
J. Absisan A. Lemti
46'
R. Benhamou Y. Augustijnen
47'
K. Vande Cauter
55'
J. Absisan
60'
J. Colman N. Orye
60'
M. Troonbeeckx G. Diedhiou
L. Symons D. Walen
61'
63'
R. Benhamou
  • 44
    Attaques dangereuses
    111
  • 09
    Nombre total de coups
    13
  • 00
    Coins
    13
  • Di 28/8 16:00
    Di 28/08
    Patro Eisden
    3 : 0
    Westhoek
    A. Cuypers
    08'
    1 - 0
    E. Sam
    31'
    2 - 0
    A. Cuypers
    50'
    3 - 0
    46'
    T. Baes J. Jodts
    N. Verburgh
    47'
    57'
    G. Gaillez
    L. Bamona N. Amoah
    65'
    65'
    B. Timmerman O. Scholaert
    71'
    F. Mando
    Di 28/8 16:00
    Di 28/08
    Lokeren-Temse
    1 : 0
    Tempo Overijse
    Casagolda
    32'
    1 - 0
    31'
    K. De Jonge R. Peeters
    45'
    D Barreiro
    Casagolda S. Vermeiren
    74'
    74'
    T. Lachapelle M. Maluka
    J. Vercauteren Y. Ben Omar
    87'
    Di 28/8 16:00
    Di 28/08
    Meux
    4 : 1
    Sporting Hasselt
    0 - 1
    20'
    B. Brants
    J. Gaux
    46'
    1 - 1
    (11m) G. Kinif
    55'
    2 - 1
    (11m) G. Smal
    71'
    3 - 1
    J. Gaux
    88'
    4 - 1
    10'
    A. Morgan
    C. Van Hyfte
    16'
    27'
    B. Brants
    63'
    R. Kessels
    78'
    N. Mombaerts
    A. Rouffignon
    80'
    83'
    J. Maus
    85'
    W. Ofori-Appiah
    Ma 6/9 19:30
    Ma 06/09
    Sint-Eloois-Winkel
    0 : 2
    0 - 1
    29'
    M. Sambu
    0 - 2
    90'
    A. Bernier
    B. Kudimbana
    25'
    41'
    M. Cachbach
    H. Van Marcke
    43'
    46'
    L. Abanda M. Cachbach
    46'
    S. Sissoko V. Guillaume
    51'
    M. Sambu
    T. Van de Velde J. Beyens
    62'
    66'
    M. Mouandilmadji M. Poaty
    66'
    A. Bernier S. Elisor
    67'
    M. Tshibuabua
    B. Kudimbana M. Tall
    76'
    78'
    L. Abanda
    79'
    C. Lepoint Sérgio Conceição
    M. Voskanyan T. Vandendriessche
    82'
    J. Dujardin F. Deschilder
    82'
  • 81
    Attaques dangereuses
    52
  • 17
    Nombre total de coups
    06
  • 04
    Coins
    02
  • Me 21/9 20:00 [ET]
    Me 21/09
    Bocholt
    1 : 2
    0 - 1
    43'
    D. De Belder
    J. Mathei
    90'
    1 - 1
    1 - 2
    98'
    D. De Belder (11m)
    53'
    A. El Bouchataoui
    A. Bussels
    56'
    I. Opdenakker
    59'
    R. Doms
    85'
    86'
    A. Staelens
    111'
    S. De Ridder
  • 67
    Attaques dangereuses
    85
  • 12
    Nombre total de coups
    09
  • 10
    Coins
    10
  • Ve 23/9 20:00 [ET]
    Ve 23/09
    Dessel Sport
    2 : 1
    0 - 1
    35'
    E. Spago
    41'
    M. Espinosa
    T. Osei-Berkoe
    69'
    1 - 1
    A. Cerigioni
    109'
    2 - 1
    120'
    A. Allach
    27'
    M. Perri M. Lloci
    46'
    S. Paulet H. Abdallah
    63'
    K. Ilunga R. Droehnlé
    63'
    A. Allach L. Akhalaia
    S. Loshi O. Cheprassov
    65'
    N. Mekkaoui S. Geukens
    69'
    81'
    H. Kagé
    81'
    M. Guillaume H. Kagé
    90'
    M. Perri
    R. Goor L. Peeters
    90'
    T. Osei-Berkoe A. Swerten
    90'
    91'
    S. Kılıç K. Ilunga
    T. Ghislain S. Kolen
    95'
    103'
    A. Allach
    103'
    M. Guillaume
    S. Geukens
    116'
    L. Peeters
    120'
  • 93
    Attaques dangereuses
    53
  • 17
    Nombre total de coups
    05
  • 06
    Coins
    05
  • Sa 24/9 19:30
    Sa 24/09
    3 : 0
    Oudenaarde
    Vinícius Lopes
    40'
    1 - 0
    Rikelmi
    75'
    2 - 0
    (OG) M. Vercauteren
    80'
    3 - 0
    J. Heris
    31'
    42'
    N. Mingiedi
    J. Heris I. Botella
    46'
    M. Biron Rikelmi
    57'
    70'
    T. Spileers L. Heirwegh
    A. De Sart T. Ephestion
    71'
    76'
    M. Vercauteren M. Demets
    77'
    R. Van Wambeke J. Mezine
    77'
    T. Verstichelen R. Vandenheede
    Barreto S. Diallo
    81'
    Vinícius Lopes Z. El Ouahdi
    81'
    Sa 24/9 19:30
    Sa 24/09
    2 : 0
    Dikkelvenne
    J. Ngongo
    74'
    1 - 0
    N. Rajsel
    85'
    2 - 0
    40'
    S. Beshliaha
    D. Fofana L. Hens
    46'
    M. Lallemand O. Myny
    46'
    57'
    K. Pouillon S. Sylla
    68'
    Gilles Desmet N. Mazouz
    Z. Atteri N. Rajsel
    72'
    83'
    P. Gordts S. Beshliaha
    83'
    S. Hoebeke C. Deceuninck
    83'
    M. Siali V. Seurynck
    A. De Bodt R. De Backer
    88'
    S. Marzo
    90'
  • 60%
    Temps de possession
    40%
  • 95
    Attaques dangereuses
    44
  • 14
    Nombre total de coups
    04
  • 05
    Coins
    01
  • Sa 24/9 20:00
    Sa 24/09
    5 : 1
    Racing Mechelen
    T. Raemaekers
    38'
    1 - 0
    L. Walbrecq
    46'
    2 - 0
    2 - 1
    54'
    K. Weuts
    (11m) T. Van Acker
    69'
    3 - 1
    (OG) A. Knollenburg
    75'
    4 - 1
    M. Tarfi
    83'
    5 - 1
    10'
    W. Kerckhofs
    N. Schouterden
    20'
    46'
    G. Carrez I. Harrou
    51'
    M. Van der Brempt J. Heyvaert
    J. Pupe M. Tarfi
    63'
    M. De Bie Leonardo Rocha
    63'
    67'
    N. Spaenhoven
    L. Walbrecq M. Limbombe
    75'
    T. Van Acker J. Gillekens
    75'
    79'
    D. Alaers W. Kerckhofs
    79'
    A. Robert Y. Mrani
    79'
    I. Addaoui H. Akarom
  • 93
    Attaques dangereuses
    50
  • 14
    Nombre total de coups
    02
  • 07
    Coins
    00
  • Sa 24/9 20:00
    Sa 24/09
    2 : 0
    La Louvière
    (11m) Álex Granell
    62'
    1 - 0
    Cauê
    87'
    2 - 0
    60'
    B. Badibanga A. Hamzaoui
    60'
    M. Francotte Z. Lambo
    63'
    J. Liongola
    Metinho
    70'
    70'
    G. Lemoine L. Franco
    76'
    S. Gueulette J. Liongola
    R. Henkens T. Pierrot
    77'
    Di 25/9 16:00 [ET]
    Di 25/09
    Eendracht Aalst
    1 : 3
    F. Geenens
    25'
    1 - 0
    1 - 1
    75'
    M. Gümüşkaya
    1 - 2
    93'
    T. Dierckx (11m)
    1 - 3
    99'
    H. Akbunar
    Q. Panneel I. Mbaye
    60'
    S. Fabris
    66'
    66'
    T. Dierckx
    68'
    M. Gümüşkaya N. Chadli
    I. Mbaye
    70'
    V. Swinnen
    74'
    D. George Y. Razzi
    75'
    75'
    Lucas Mineiro T. Van den Keybus
    75'
    E. Jordanov K. Mabea
    A. Van den Eynde
    78'
    78'
    T. Van den Keybus
    L. Wantens
    98'
    99'
    R. Neustädter M. Fixelles
    S. Fabris J. De Vriendt
    106'
    A. Van den Eynde R. Belesi
    106'
    F. Geenens
    117'
  • 54
    Attaques dangereuses
    65
  • 11
    Nombre total de coups
    15
  • 07
    Coins
    04
  • Di 25/9 16:00
    Di 25/09
    Knokke
    0 : 4
    0 - 1
    08'
    T. Baeten
    0 - 2
    49'
    R. Sanusi
    0 - 3
    54'
    N. Þórisson
    0 - 4
    74'
    M. Nzita
    90'
    M. Nzita
    R. Vanraefelghem
    31'
    G. Ghesquière
    42'
    45'
    J. Van den Bergh
    J. Aabbou N. Aelterman
    46'
    G. Ghesquière E. Samyn
    46'
    J. Buysse A. Jalloh
    46'
    D. Sula R. Geeraerts
    58'
    G. Van Walle J. Vervaque
    58'
    58'
    N. Petkevičius T. Verlinden
    58'
    A. Koshi J. Van den Bergh
    71'
    R. Quirynen L. Seydoux
    71'
    A. Okyere R. Sanusi
    85'
    M. Nzita
  • 55
    Attaques dangereuses
    84
  • 05
    Nombre total de coups
    17
  • 05
    Coins
    09
  • Di 25/9 16:00
    Di 25/09
    URSL Visé
    0 : 2
    0 - 1
    55'
    T. Ismaheel
    0 - 2
    60'
    D. Maderner
    20'
    Everton Luiz
    24'
    A. Vukotić
    42'
    D. Maderner
    61'
    T. Barry Lucas Ribeiro Costa
    N. Gerits Y. Bangoura
    69'
    H. Gilon A. Cascio
    69'
    J. Legear M. Musset Quintais
    69'
    69'
    T. Reyners T. Ismaheel
    71'
    J. Van Damme
    M. Wilmots A. Cavagnera
    79'
    G. Perseo C. N'Guessan
    85'
    86'
    T. Wolff D. Maderner
    86'
    M. Fall Everton Luiz
  • 76
    Attaques dangereuses
    70
  • 14
    Nombre total de coups
    12
  • 04
    Coins
    02
  • Sa 20/8 18:00
    Sa 20/08
    Lille
    2 : 3
    Heist
    Sa 20/8 19:00
    Sa 20/08
    Thes Sport
    2 : 1
    Ostiches
    Sa 20/8 19:00
    Sa 20/08
    Liège
    1 : 2
    Tempo Overijse
    Sa 20/8 19:00
    Sa 20/08
    Tubize
    1 : 3
    Hoogstraten
    Sa 20/8 19:30
    Sa 20/08
    Ninove
    1 : 2
    Bocholt
    Sa 20/8 19:30
    Sa 20/08
    KSC City Pirates
    1 : 2
    Dikkelvenne
    Sa 20/8 19:30
    Sa 20/08
    Francs Borains
    3 : 2
    Olsa Brakel
    Sa 20/8 20:00 [11m]
    Sa 20/08
    Meux
    1 : 1
    Perwez
    Di 21/8 15:00
    Di 21/08
    Linden
    2 : 3
    Cappellen
    Di 21/8 16:00 [ET]
    Di 21/08
    Sporting Hasselt
    2 : 0
    Gullegem
    Di 21/8 16:00 [ET]
    Di 21/08
    Sparta Petegem
    2 : 4
    Racing Mechelen
    Di 21/8 16:00 [ET]
    Di 21/08
    Patro Eisden
    3 : 2
    Ganshoren
    Di 21/8 16:00 [ET]
    Di 21/08
    URSL Visé
    3 : 1
    Binche
    Di 21/8 16:00
    Di 21/08
    Oudenaarde
    3 : 0
    VW Hamme
    Di 21/8 16:00
    Di 21/08
    Wellen
    2 : 3
    Lokeren-Temse
    Di 21/8 16:00
    Di 21/08
    Weerstand Koersel
    1 : 5
    Rupel Boom
    Di 21/8 16:00
    Di 21/08
    JS Fizoise
    0 : 2
    Dessel Sport
    Di 21/8 16:00
    Di 21/08
    Sint-Eloois-Winkel
    2 : 1
    Onhaye
    Di 21/8 16:00
    Di 21/08
    La Louvière
    2 : 1
    Lyra-Lierse Berlaar
    Di 21/8 16:00
    Di 21/08
    Eendracht Aalst
    2 : 1
    Wezel
    Di 21/8 16:00 [11m]
    Di 21/08
    Knokke
    0 : 0
    Houtvenne
    Di 21/8 16:00 [11m]
    Di 21/08
    Westhoek
    1 : 1
    Jong Lede
    Ma 23/8 19:30
    Ma 23/08
    2 : 1
    Jette
    Ma 23/8 19:30
    Ma 23/08
    Union Namur
    1 : 2
    Sa 13/8 16:00
    Sa 13/08
    Biesme
    0 : 2
    VW Hamme
    Sa 13/8 16:00
    Sa 13/08
    Diegem Sport
    0 : 4
    Rupel Boom
    Sa 13/8 18:00 [11m]
    Sa 13/08
    URSL Visé
    2 : 2
    Harelbeke
    Sa 13/8 18:30
    Sa 13/08
    Hades
    0 : 2
    Sint-Eloois-Winkel
    Sa 13/8 19:00
    Sa 13/08
    Hombourg
    0 : 1
    Jong Lede
    Sa 13/8 19:30
    Sa 13/08
    Ostiches
    2 : 0
    Acren
    Sa 13/8 19:30
    Sa 13/08
    Lyra-Lierse Berlaar
    2 : 0
    Zwarte Leeuw
    Sa 13/8 19:30
    Sa 13/08
    Fenixx BeigHum
    0 : 2
    Sparta Petegem
    Sa 13/8 19:30
    Sa 13/08
    Francs Borains
    2 : 0
    Merelbeke
    Sa 13/8 19:30
    Sa 13/08
    Oudenaarde
    2 : 0
    Berlare
    Sa 13/8 19:30
    Sa 13/08
    Ninove
    3 : 1
    Couvin-Mariembourg
    Sa 13/8 20:00
    Sa 13/08
    Berchem Sport
    1 : 7
    Patro Eisden
    Sa 13/8 20:00
    Sa 13/08
    Rebecq
    1 : 2
    Meux
    Sa 13/8 20:00
    Sa 13/08
    Sprimont-Comblain
    1 : 3
    Thes Sport
    Sa 13/8 20:00
    Sa 13/08
    Union Namur
    1 : 1
    Tongeren
    Sa 13/8 20:00
    Sa 13/08
    Sint-Lenaarts
    2 : 2
    Cappellen
    Sa 13/8 20:30
    Sa 13/08
    Tienen
    0 : 1
    Perwez
    Di 14/8 15:00
    Di 14/08
    Avanti
    1 : 3
    Linden
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Dikkelvenne
    3 : 1
    Herstal
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Binche
    3 : 0
    Olympia Wijgmaal
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Westhoek
    3 : 2
    Habay-la-Neuve
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Eendracht Aalst
    8 : 0
    Mandel United
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Waremme
    0 : 2
    Ganshoren
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Zelzate
    3 : 4
    Olsa Brakel
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Gullegem
    1 : 0
    Witgoor Sport
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Verlaine
    0 : 3
    Liège
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Knokke
    3 : 1
    Geel
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    JS Fizoise
    3 : 2
    Roeselare Daisel
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Londerzeel
    2 : 4
    La Louvière
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Raeren-Eynatten
    0 : 4
    Tubize
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Ranst
    0 : 3
    Houtvenne
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Lokeren-Temse
    3 : 0
    Albert Quévy-Mons
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Trois-Ponts
    1 : 6
    Jette
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Gosselies Sports
    1 : 2
    Wezel
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Racing Mechelen
    6 : 2
    Drongen
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Mariekerke
    1 : 7
    Wellen
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Sporting Hasselt
    7 : 0
    Union Bossière Gembloux
    Di 14/8 16:00
    Di 14/08
    Mormont
    0 : 1
    Hoogstraten
    Di 14/8 16:00 [11m]
    Di 14/08
    Erpe-Mere United
    1 : 1
    Lille
    Di 14/8 18:00
    Di 14/08
    Heist
    3 : 0
    Achel
    Di 14/8 18:00
    Di 14/08
    Bocholt
    2 : 1
    Entité Manageoise
    Di 14/8 18:00
    Di 14/08
    Deerlijk Sport
    0 : 2
    Tempo Overijse
    Di 14/8 18:00 [11m]
    Di 14/08
    Onhaye
    1 : 1
    Beringen
    Di 14/8 19:30
    Di 14/08
    Dessel Sport
    7 : 1
    Wielsbeke
    Di 14/8 19:30
    Di 14/08
    KSC City Pirates
    1 : 0
    Olympic Charleroi
    Lu 15/8 16:00
    Lu 15/08
    9 : 1
    Arquet
    Lu 15/8 19:00
    Lu 15/08
    Weerstand Koersel
    1 : 1
    Spouwen-Mopertingen
    Ma 16/8 20:00
    Ma 16/08
    4 : 0
    RFC Wetteren
    Sa 6/8 16:00
    Sa 06/08
    Aywaille
    1 : 2
    Harelbeke
    Sa 6/8 18:00 [11m]
    Sa 06/08
    Hombourg
    2 : 2
    Hamoir
    Sa 6/8 19:00
    Sa 06/08
    Wevelgem City
    3 : 3
    Tempo Overijse
    Sa 6/8 19:30
    Sa 06/08
    Beringen
    1 : 0
    Elene-Grotenberge
    Sa 6/8 19:30
    Sa 06/08
    Rumbeke
    0 : 3
    Sparta Petegem
    Sa 6/8 19:30
    Sa 06/08
    Londerzeel
    9 : 0
    Condruzien
    Sa 6/8 20:00
    Sa 06/08
    Zwarte Leeuw
    2 : 1
    Solières Sport
    Sa 6/8 20:00
    Sa 06/08
    Racing Mechelen
    4 : 0
    Betekom
    Sa 6/8 20:00
    Sa 06/08
    Union Namur
    1 : 0
    Schaerbeek-Evere
    Di 7/8 14:00 [11m]
    Di 07/08
    Linden
    2 : 2
    La Calamine
    Di 7/8 15:00
    Di 07/08
    Eendracht Termien
    2 : 3
    Tongeren
    Di 7/8 15:00
    Di 07/08
    Cappellen
    1 : 0
    Torpedo Hasselt
    Di 7/8 15:00 [11m]
    Di 07/08
    Diksmuide
    1 : 1
    Avanti
    Di 7/8 15:00 [11m]
    Di 07/08
    Torhout
    0 : 0
    Witgoor Sport
    Di 7/8 15:00 [11m]
    Di 07/08
    HO Kalken
    3 : 3
    Wielsbeke
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Erpe-Mere United
    2 : 0
    JSM Roselies
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Destelbergen
    1 : 2
    Merelbeke
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Berlare
    2 : 0
    Ardennen
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Sint-Lenaarts
    1 : 0
    SK Denderhoutem
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Verlaine
    4 : 1
    Sart-Lez-Spa
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Hades
    4 : 1
    Union Lasne-Ohain
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Grand-Leez
    1 : 2
    Arquet
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Weerstand Koersel
    2 : 0
    FC Lebbeke
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Trois-Ponts
    3 : 1
    Albert Quevy-Mons II
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    JS Fizoise
    2 : 1
    Rhodienne-De Hoek
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Entité Manageoise
    2 : 1
    Turnhout
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Fenixx BeigHum
    2 : 0
    Huy
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Geraardsbergen
    3 : 5
    Ranst
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Gosselies Sports
    6 : 3
    Anderlues
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Meux
    3 : 1
    Belœil
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Gent-Zeehaven
    3 : 4
    Ostiches
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Wellen
    3 : 0
    Elsautoise
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Standaard Meerbeek
    0 : 1
    Union Bossière Gembloux
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Olympia Wijgmaal
    2 : 1
    RAS Monceau
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Zelzate
    2 : 0
    Racing Waregem
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    KBSK Retie
    0 : 2
    Deerlijk Sport
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Richelle United
    1 : 2
    Wezel
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Zepperen-Brustem
    1 : 2
    Drongen
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Lyra-Lierse Berlaar
    2 : 1
    Stade Bierbeek
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Waremme
    2 : 1
    Vaux-Noville
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Schriek
    0 : 1
    Biesme
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Gullegem
    2 : 1
    Berlaar-Heikant
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Olsa Brakel
    5 : 0
    Sporting Club Jemappes
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Latem
    1 : 3
    Houtvenne
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    KSC City Pirates
    3 : 1
    Rochefort
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Raeren-Eynatten
    7 : 1
    Grez-Doiceau
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Sprimont-Comblain
    9 : 1
    Excelsior Mariakerke
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Rebecq
    4 : 0
    Jeunesse Freylangeoise
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Kalfort Puursica
    0 : 6
    Bocholt
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Heide Hasselt
    0 : 4
    Couvin-Mariembourg
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Onhaye
    4 : 1
    Sporting Kampenhout
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Lille
    3 : 1
    Lorraine Arlon
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Binche
    2 : 0
    SG-Tertre-Hautrage
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Ganshoren
    2 : 1
    Léopold
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Marloie Sport
    0 : 1
    Sporting Hasselt
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Lokeren-Temse
    2 : 1
    Nijlen
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Jette
    2 : 1
    Svelta Melsele
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    La Louvière Centre
    1 : 1
    Roeselare Daisel
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Berchem Sport
    3 : 0
    RES Durbuy
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Sassport Boezinge
    1 : 2
    Westhoek
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Mormont
    2 : 1
    Sparta Heestert
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Dikkelvenne
    1 : 0
    Eendracht Wervik
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Tubize
    2 : 0
    US d'Ophain
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Stade Everois
    1 : 4
    Spouwen-Mopertingen
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Achel
    5 : 2
    Stockay-Warfusée
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    RFC Wetteren
    6 : 0
    Kleit Maldegem
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Eendracht Aalst
    5 : 1
    Anzegem
    Di 7/8 16:00
    Di 07/08
    Acren
    4 : 1
    Malmundaria
    Di 7/8 16:00 [11m]
    Di 07/08
    Oostkamp
    1 : 1
    Mariekerke
    Di 7/8 16:00 [11m]
    Di 07/08
    Aische
    2 : 2
    Jong Lede
    Di 7/8 16:00 [11m]
    Di 07/08
    Oudenaarde
    2 : 2
    Jeunesse Tamines
    Di 7/8 16:00 [11m]
    Di 07/08
    Pepingen-Halle
    0 : 0
    Albert Quévy-Mons
    Di 7/8 16:00 [11m]
    Di 07/08
    Diegem Sport
    0 : 0
    Longlier
    Di 7/8 16:00 [11m]
    Di 07/08
    Stade Disonais
    1 : 1
    VW Hamme
    Di 7/8 16:00 [11m]
    Di 07/08
    Warnant
    0 : 0
    Habay-la-Neuve
    Di 7/8 16:00 [11m]
    Di 07/08
    Geel
    1 : 1
    Eendracht Aalter
    Di 7/8 17:00
    Di 07/08
    Jodoigne
    2 : 3
    Herstal
    Di 7/8 18:00
    Di 07/08
    Perwez
    2 : 0
    Ciney
    Ve 29/7 20:00
    Ve 29/07
    Bastogne
    0 : 2
    RES Durbuy
    Ve 29/7 20:00
    Ve 29/07
    RUS Assenois
    0 : 1
    Longlier
    Sa 30/7 17:00
    Sa 30/07
    Etoiles Ere-Allain
    0 : 5
    Diksmuide
    Sa 30/7 18:00
    Sa 30/07
    Geel
    5 : 0
    Eendracht Zoersel
    Sa 30/7 18:00
    Sa 30/07
    Albert Quevy-Mons II
    2 : 0
    BX Brussels
    Sa 30/7 18:30
    Sa 30/07
    Wijnegem
    0 : 3
    Nijlen
    Sa 30/7 18:30
    Sa 30/07
    Punt-Larum
    0 : 8
    Sint-Lenaarts
    Sa 30/7 18:30
    Sa 30/07
    Roeselare Daisel
    1 : 0
    RC Lauwe
    Sa 30/7 19:00
    Sa 30/07
    Zepperen-Brustem
    2 : 1
    Montegnee
    Sa 30/7 19:00
    Sa 30/07
    Ternesse
    1 : 2
    Svelta Melsele
    Sa 30/7 19:00
    Sa 30/07
    Vlijtingen
    0 : 4
    Eendracht Termien
    Sa 30/7 19:00
    Sa 30/07
    Villers-La-Ville
    0 : 1
    Gosselies Sports
    Sa 30/7 19:00
    Sa 30/07
    Vaux-Noville
    1 : 1
    Meix-Devant-Virton
    Sa 30/7 19:30
    Sa 30/07
    Zwarte Leeuw
    3 : 1
    Antonia
    Sa 30/7 19:30
    Sa 30/07
    SG-Tertre-Hautrage
    4 : 0
    Eendracht Winnik
    Sa 30/7 19:30
    Sa 30/07
    De Kempen II
    0 : 2
    Berlaar-Heikant
    Sa 30/7 19:30
    Sa 30/07
    La Calamine
    1 : 0
    Aubel
    Sa 30/7 19:30
    Sa 30/07
    Olympia Wijgmaal
    5 : 0
    VS Kortenaken
    Sa 30/7 19:30
    Sa 30/07
    Le Roeulx
    0 : 1
    Entité Manageoise
    Sa 30/7 19:30
    Sa 30/07
    Berlare
    4 : 3
    Zingem
    Sa 30/7 19:30
    Sa 30/07
    Racing Peer
    0 : 1
    Achel
    Sa 30/7 20:00
    Sa 30/07
    Ciney
    1 : 0
    Messancy
    Sa 30/7 20:00
    Sa 30/07
    Wezel
    6 : 0
    Lutlommel
    Sa 30/7 20:00
    Sa 30/07
    Weerstand Koersel
    3 : 1
    Berchem Sport II
    Di 31/7 15:00
    Di 31/07
    Spy
    1 : 2
    Aische
    Di 31/7 15:00
    Di 31/07
    Liedekerke
    1 : 3
    HO Kalken
    Di 31/7 16:00 [AWD]
    Di 31/07
    Jeunesse Tamines
    5 : 0
    ES de la Molignée
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    JSM Roselies
    3 : 2
    Huccorgne
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    Schaerbeek-Evere
    1 : 0
    Wambeek-Ternat
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    Standaard Meerbeek
    2 : 1
    Hoegaarden-Outgaarden
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    Sprimont-Comblain
    3 : 0
    Eendracht Louwel
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    Sparta Heestert
    7 : 0
    Vamos Zandvoorde
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    Excelsior Mariakerke
    4 : 0
    Oppuurs
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    Varsenare
    0 : 2
    Anzegem
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    Kalfort Puursica
    7 : 1
    Toekomst Relegem
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    SK Denderhoutem
    1 : 0
    Dendermonde
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    Ardennen
    4 : 1
    Anvaing
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    RAC Saint-Mard
    0 : 4
    Marloie Sport
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    Malmundaria
    5 : 0
    US Givry
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    Onhaye
    2 : 0
    Loyers
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    RAS Monceau
    7 : 1
    Gerpinnes
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    US d'Ophain
    0 : 0
    Voorde Appelterre
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    Wevelgem City
    2 : 1
    SC Zonnebeke
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    K. Kontich
    0 : 4
    Ranst
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    Braine
    1 : 2
    Belœil
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    FC Vilvoorde
    0 : 1
    Stade Everois
    Di 31/7 16:00
    Di 31/07
    Montignies
    1 : 2
    JS Fizoise